SSS

Burada servisimiz hakkında sıkça sorulan soruları bulacaksınız. Lütfen onları okuyunuz. Sorunuza hala cevap bulamıyorsanız, aşağıdaki iletişim kanallarından bize ulaşın.

Instagram Takipçilerini almak ne kadar sürer?

Ödemeniz onaylandığında, siparişiniz 15 dakika içinde başlar ve 1 ila 2 saat içinde tamamlanır.

Instagram Beğenilerini almak ne kadar sürer?

Ödemeniz onaylanır ve tamamlanırsa, fotoğraflarınız veya videolarınız anında gerçek Instagram kullanıcıları ağımızdan beğeniler almaya başlar.

Instagram görünümlerini almak ne kadar sürer?

Ödemeniz onaylandığında, hemen görünüm almaya başlayacak.

Takipçileriniz Anında Teslim Edildi mi?

Ödemeniz alınır alınmaz, ekibimiz sayfanızı yükseltmek için çalışabilir ve takipçileriniz genellikle 5-10 dakika içinde gönderilir ve hepsi hızlı ve doğal bir şekilde takip eder. sayfanızın herkese açık olduğundan ve doğru kullanıcı adı belirttiğinizden emin olun.

Neden takipçi satın almalıyım?

Basit bir Instagram hesabı ve düzenli olarak yayınlanan resimlerin popüleritenizi ve pozlamanızı sağlayabileceğini düşünüyorsanız, yanılmışsınız. Fotoğrafınızın farkedilmesi için, iyi bir takipçiye ihtiyacınız olacak. Instagram'da yeni başlayanlar için, takipçileri almak özellikle zordur. Bu yüzden sıkıntılardan kurtulun ve bizden kaliteli takipçiler alın. Takipçi sayınızı dakikalar içinde servisimizle artırabilirsiniz.

Neden beğeniler almalıyım?

Popülerlik, Instagram'da, resminizde sahip olduğunuz beğenilere göre muhasebeleştirilir. Öyleyse, bu sosyal medya platformuna maruz kalmak istiyorsanız, sevdikleriniz arkadaşınızdır. Ancak, takipçiler gibi, beğenilerin de alınması zaman alıcı bir görev olabilir. Böylece bizden otomatik beğeni alarak Instagram'da kısa sürede popüler olun.

Neden Takipettir?

Takipettir olarak müşteri memnuniyetini çok ciddiye alıyoruz. Bu nedenle, 24 saatlik desteğimiz, yüksek kaliteli ürünlerin zamanında teslim edilmesi ve Instagram hesabınızdaki hizmetlerin başlatılmasının özenle planlanması ile her şey sorunsuz bir şekilde yapılacaktır. Dahası, özel paketlere ihtiyacınız varsa, şartnamelerinize uygun olarak sadece sizin için bir tane oluşturmak zorunda kalacağız. Tek yapmanız gereken Bize Ulaşın sayfamıza gitmek.

Takipçi Satın almak verilen ücrete değer mi?

Çevrimiçi satışları arttırmak için Instagram'da daha büyük bir varlığa sahip olmayı veya yalnızca imajınızı artırmak istiyorsanız, takipçileri ve beğenileri satın almak şüphesiz sizin için doğru.

Daha büyük bir paket sipariş edebilir miyim?

Özel isteklerle çalışıyoruz. Daha büyük bir pakete ilişkin olarak bizimle iletişime geçmek istiyorsanız, lütfen satış departmanımızla iletişime geçin.

Hizmetimi göndermek için hesap girişime ihtiyacım var mı?

Hayır, giriş bilgilerinizi asla istemeyeceğiz.

Satın alındığı anlaşılır mı?

Gönderilen Kullanıcılar %100 organiktir, dolayısıyla hesabınız mükemmel durur.

İletişim Bilgileri

Oto Beğeni veya diğer hizmetleri satın almak istiyorsanız aşağıda bulunan iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

+905532174903

destek@takipettir.net

Akdeniz Caddesi. 1052 Sokak No:12/11 Ank

Sohbete Başla!