Anında Teslimat ile Instagram Beğenilerini Satın Al

Size gerçek Instagram beğenileri sağlayan tek hizmet biziz. Her sipariş hem fotoğraflarınız hem de videolarınız için anında teslim edilir. Piyasadaki en ucuz fiyatları sunuyoruz! 1.49 ₺ 'lik 100 Instagram Beğenisini deneyin!

Instagram Begeni Satın al
Get real Instagram likes Real Accounts Instant delivery
Scroll Down
Scroll Down

Özellikler

Real Instagrammers Real Instagrammers Real Instagrammers

Gerçek Kullanıcılar

Doğru duydunuz, beğenileriniz %100 gerçek insan beğenileridir, yani bot yok, düşük kaliteli hesap yok .

Lower Prices Lower Prices Lower Prices

Uygun Fiyatlar

Sunduklarımız için, fiyatlarımız pazardaki en rekabetçi fiyatlardır. Kimse Takipettir'i sevmiyor. Bu bizim kendi özel ürünümüzdür. Farkı göreceksin.

Instant Delivery Instant Delivery Instant Delivery

Anında Teslimat

Ödemeniz yapıldıktan sonra, beğeniler ne zaman geleceğini sorguladığınızdan daha hızlı bir şekilde gelmeye başlar ve ne kadar hızlı gelmelerini istediğinize bağlı olarak tamamlanır.

Delay Likes Delivery Delay Likes Delivery

Gecikme Begeni

Sevdiklerinizin ne kadar hızlı ya da yavaş gelmesini istediğinizi ayarlayabilirsiniz. Buna izin veren tek hizmet biziz.

24/7 Support Team 24/7 Support Team 24/7 Support Team

Destek

Destek, bir sorunuz veya endişeniz olduğunda ne olursa olsun, yardımınız için orada. En yüksek müşteri memnuniyetini karşılamak için en zor talepleri yerine getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Paketler & Fiyatlar

100

Türk Beğeni

 • Gerçek Kullanıcılar Beğenir
 • Şifre Gerekmiyor
 • Anında Teslimat
 • 24/7 Destek
1.49₺
Satın Al
250

Türk Beğeni

 • Gerçek Kullanıcılar Beğenir
 • Şifre Gerekmiyor
 • Anında Teslimat
 • 24/7 Destek
1.90₺
Satın Al
500

Türk Beğeni

 • Gerçek Kullanıcılar Beğenir
 • Şifre Gerekmiyor
 • Anında Teslimat
 • 24/7 Destek
3.90₺
Satın Al
750

Türk Beğeni

 • Gerçek Kullanıcılar Beğenir
 • Şifre Gerekmiyor
 • Anında Teslimat
 • 24/7 Destek
6.79₺
Satın Al
Most Popular Package
1,000

Türk Beğeni

 • En Popüler Paket
 • Gerçek Kullanıcılar Beğenir
 • Şifre Gerekmiyor
 • Anında Teslimat
 • 24/7 Destek
7.99₺
Satın Al
Best Value
1,500

Türk Beğeni

 • En Çok Satılan
 • Gerçek Kullanıcılar Beğenir
 • Şifre Gerekmiyor
 • Anında Teslimat
 • 24/7 Destek
10.59₺
Satın Al
Instagram Takipçi Satın Al High quality Instagram followers delievered to your account instantly and for cheap. 6

Instagram Begeniler İçin Yorumlarınız

Star
Star
Star
Star
Star

Ortalama 4.8 puan 5 yoruma göre..
Müşterilerimizin Instagram takip hizmetimizdeki özelliği budur.

Previous Arrow

Gerçek beğeniler gönderildi! Birçok farklı web sitesi kullandım, ancak bu hizmeti takipettir kullanana kadar gerçek beğeniler görmedim. Tavsiye edilen!

Star Star Star Star Star
5 out of 5

İlk başta tereddüt ile yaklaştım, ancak satın aldıktan bir kaç dakika içinde begeniler geldi teşekkür ediyoruz.

Star Star Star Star Star
5 out of 5

Denedim ve işe yaradı. Teşekkürler.

Star Star Star Star Half Star
4.5 out of 5

Hesaplar çoğunlukla Türk kullanıcılardı, bazıları dünya çapında daha az kalitede ancak genel olarak bence süper doğal bir görünüm veriyor. Harika servis.

Star Star Star Star Star
5 out of 5

Takipettir'i diğerlerinden daha iyi olarak değerlendirdim.

Star Star Star Star Half Star
4.5 out of 5
Next Arrow
Review 1 out of 7

Instagram Likes Nasıl Satın Alınır?

Saniyeler içinde satın alma işlemini tamamlayın!

1

Paket Seç

Select Package
2

Gönderi Seç

Select Posts
3

Ödeme Yap

Checkout

Takipettir ile her zaman 1 adım öndesin:

Instant Delivery

Anında Teslimat

Best Quality

En iyi kalite

Persistent Support

24/7 Destek

Yani .. Neden Instagram Beğeni Satın Alınır?

Instagram Likes satın almanın faydaları nelerdir?

Sosyal medya dünyası tanınmaya devam ediyor. Bazıları sadece ifade etmek ve etkilemek için yayınlamadıklarını söylerken, yine de başkalarının tanınması ve onaylanması peşinde koşan zihinlerinin arkasında hala bu egoya sahipler. Eğer bu tanıma pek rastlanamıyorsa, bu yüzden Instagram beğenilerini almanız için içinde ne olduğu sorusunu yanıtlar. Bunun yanı sıra, bir kampanyayı tanıtmaya çalışıyorsanız veya bir sosyal medyayı kullanarak bir girişimde bulunmaya çalışıyorsanız, sergilediğiniz şeylere arzu edilen bir şekilde hayran kalmanız sadece Instagram popülerliğini elde etmekle kalmayacak, hatta pozitif bir izlenim bırakmaya devam edecek . Bunlar Instagram'ın beğendiği birçok faydadan sadece birkaçı.

Markanızı hedef kitlenize kolayca tanıtın.

İnsanların çoğu zamanlarının çoğunu internette başkalarıyla etkileşime girerek geçiriyor. Ayrıca kendi markanız için de sosyal medya hesapları oluşturarak bu etkileşime girebilirsiniz. Bunu yapmak, insanlara markanızla etkileşime girme fırsatı verecektir. Bu, markanızı daha yakışıklı ve ulaşılabilir hale getirecektir. Umarım bu etkileşim aslında işinizi veya markanızı düşünen insanlara daha olumlu bir ışık verir. Müşteri etkileşimi, Instagram üzerinden yapıldığında, genel olarak çok faydalı olabilir.

Takipettir bana ihtiyacım olanı verebilecek mi?

Sizin grubunuzda size katılabilecek diğer kişileri arayan bir birey veya ister büyüme ve genişleme açısından potansiyel müşterileri arayan bir işletme, ister Takipettir gibi bir hizmeti kullanarak yapılacak en iyi şey. Instagram hesabınızı, piyasadaki en ucuz kullanıcılar için otantik Instagram kullanıcılarının anında beğenmelerini sağlayarak garanti ederiz. Size anında memnuniyet vererek Takipettir'a yatırdığınız para için en iyi değeri verdiğimizden emin oluruz. Tercihinize göre en iyisini seçebilmeniz için seçebileceğiniz esnek paketlerimiz var. Tüm endişelerinizi her zaman size yardımcı olmak için haftanın 7 günü, günde 24 saat çalışan güvenilir müşteri desteği sağlıyoruz.

Neden diğer sağlayıcılara göre Takipettir'i seçmelisiniz?

Takipettir, 5 yıldan fazla bir süredir sosyal medya pazarlamasında uzmanlaşmıştır ve 10.000'den fazla müşteriye gerçekten yüksek kaliteli hizmetler sunduğumuzu kanıtladık. 2.000+ yoruma göre bize 4.8 / 5 puan verildi. Ayrıca, yalnızca sistem tarafından üretilen ve ucuz beğeniler sunmuyoruz. İndirimli beğenilerimiz yüksek trafikteki ağlardan geliyor ve hepsinden önemlisi, Instagram'daki her fotoğraf için Instagram'dan satın alabilirsin, yani Instagram'daki her fotoğraf! Ayrıca, IG beğenilerini birden fazla fotoğrafa yaymak için premium bir resim seçme aracı sunan birkaç kişiden biriyiz. Bu, çeşitli yüklemelerde küçük spreadlere sahip olmak istiyorsanız faydalıdır.

Bu sorunsuz ve düzgün olacak mı?

Uzun bir kayıt sayfası yok, alakasız bilgi istenmiyor. Beğeni edinmeniz için, sizden tek ihtiyacımız olan Instagram Fotoğraf linkiniz. Gönderilerinizde hızlı beğeniler almaya başlamanız 24 saatten fazla sürmez. Gerekli bilgileri aldığımızda, sağlanan bilgilerin güvenliğini sağlamak için ödeme Shopier tarafından gerçekleştirilecektir. Bir kez kahve molası vermek, en son Instagram gönderinizde çok sayıda hayranlığınızı görmekten daha uzun olabilir. Ödemenizi 24 saat içinde işleme koyamadığımız nadir durumlarda, 12 saatten fazla olmayan tam bir geri ödeme işlemini de hızlı bir şekilde gerçekleştireceğiz.

Gerçekten yıldırım kadar hızlı mı?

Bize en son gönderinizin ayrıntılarını vermeniz yeterlidir; o anda hizmeti sunmaya çalışacağız. Bir fincan kahve içmek ya da dişlerinizi fırçalamak, Instagram'daki en son fotoğrafınızda hoşlandığınız şeyleri görmekten daha uzun olacaktır. Bu nedenle buna 'yıldırımdan hoşlanma' diyoruz. Hızlı teslimat aynı zamanda Instagram için beğeni ve yorum alma şansınızı artıracak, böylece bir fiyat karşılığında iki tane kazanacaksınız!

Takipettir kullanıyorsam hala Instagram’ın Kullanım Koşulları içinde miyim?

Evet tabi ki. Akranlarınızdan görevinizi beğenmelerini istemek ya da sadece bizden sipariş vermek arasındaki fark nedir? Tek fark, tüm fotoğraflar için gerçek, aktif Instagram beğenileri sunmayı garanti etmemiz. Kural ihlal edilmez. Bize güvenebilirsiniz, lütfen Instagram'ın Kullanım Koşullarını ziyaret etmekten çekinmeyin.

Otomatik Olarak Beğenilere mi ihtiyacınız var?

Manuel olarak girmeyi ve birden fazla resim için beğeni sipariş etmeyi sevmiyor musunuz? Sorun değil! Ayrıca, Instagram ödemelerini tercih etmemizi istemek için uygun bir aylık fiyata ödemeyi tercih edenler için otomatik Instagram beğenme sunuyoruz. yüklediğiniz dakika seviyor.

Hangi Ödeme Seçeneklerini Kabul ediyorsunuz?

Şu anda sadece Kredi Kartı ve Banka Havalesi ödemelerini kabul ediyoruz, kredi kartınızla gerçek beğeniler almak istiyorsanız - kart bilgileriniz ile Shopier üzerinden kolayca yapabilirsiniz, 2 dakikadan fazla sürmemelidir! Her ödeme, hem satıcı hem de alıcı için en güvenli ve en verimli olduğu için bir Shopier üzerinden alınmasını önemle tavsiye ederiz.

Peki ne bekliyorsun?

Markanız veya işletmeniz için bir Instagram hesabınız yoksa, binlerce potansiyel müşteriyi ve risk alanını kaçırmış olursunuz. Bunu yapmanın sayısız avantajı ve markanızın Instagram için daha fazla beğeni kazanmanın çeşitli yolları var. Yeni Instagram hesabınız için ucuz beğeniler almayı seçebilirsiniz. Bunun sebebi sıfır beğeniden başlamak zor bir yer olmasıdır. Eğer markanızın Instagram'ı hala yeni ise, Takipettir'den beğeniler alarak, takipçilerinize ve beğenilerinize başlamanızı düşünmeniz gerekebilir.