Instagram'da Mavi Tık Nasıl Alınır?

Instagram'da Mavi Tık Nasıl Alınır?

Peki, Nasıl Bir Mavi (Doğrulandı) Tık Instagram'da Alınır? Basit!
Instagram artık işletme hesaplarının doğrulama için başvurmasına izin veriyor. Yetkilendirme, 28 Ağustos 2018'deki güncellemesinden geldi ve kullanıcıların hesaplarını doğrulama isteğinde bulunmalarına izin veren ilk platformlardan biri oldu.

Instagram hesabınızı doğrulayarak, kullanıcılar hesabınızın, markanız veya şirketiniz için Instagram'da resmi olarak kontrol edildiğini belirleyebilir. Kullanıcılar, biyografinizin koyu, ilk satırının yanında mavi bir onay işareti görür.Çoğu hesap için bu, şirketin adı veya adıdır. Doğrulama işlemi yalnızca doğrulanmasını isteyen kullanıcının fotoğraflı bir kimliğini gerektirir.

Doğrulama işlemi masaüstünde mümkün olmadığından Instagram mobil uygulamasını kullanarak aşağıdaki beş adımı tamamlayın.

İlk Adım:

İnstagram'da nasıl kontrol edeceğinizi öğrenmek istiyorsanız, ekranınızın sağ alt köşesindeki profil avatarınıza tıklayarak Instagram profilinize gidin.

instagram profile icon

İkinci Adım:

Ayarlar'a tıklayın.

settings on Instagram icon

Üçüncü Adım:

“Hesap” bölümünün altına gidin ve “Doğrulama İste” seçeneğini tıklayın.

Dördüncü Adım:

İlk adınızı girin ve kimliğinizin bir fotoğrafını yükleyin.

apply for Instagram verification

Beşinci Adım:

İsteğinizi "Gönder" i tıklayarak gönderin.

photo ID instagram

Bu kadar!
Instagram daha sonra hesabınızın doğrulama standartlarını karşılayıp karşılamadığını belirler. Bu süreç belirsizdir ve bu profili kullandığınız doğrulanırsa bile Instagram'ın bunu tanıyacağına dair bir söz yoktur.

Doğrulanma şansınızı artırmak için profilinizin markanızı veya şirketinizi tamamen temsil ettiğinden emin olun.

2019-03-16 14:26:58

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Dm konuşmasında ekran görüntüsü alındığından uyarı gidermi?

Dm konuşmasında ekran görüntüsü alındığından uyarı gidermi?

İlk sürümünden üç yıl sonra Instagram, doğrudan bir mesajlaşma özelliği oluşturdu. Bu özellik, kullanıcıların iki kişi arasında özel mesajlaşmalarına izin verdi. Birkaç yıl sonra

İşletmeler İçin Instagram Kullanımı İçin En İyi Rehber

İşletmeler İçin Instagram Kullanımı İçin En İyi Rehber

Instagram şu anda çok büyük bir platform ve birçok işletme sahibi için akıllarında bir soru var. Instagram Instagram'ı işim için nasıl kullanabilirim ’? Bu soruyu daha önce hiç düşündiyseniz,

2019'daki Takip Edilecek En İyi Instagram Hesapları

2019'daki Takip Edilecek En İyi Instagram Hesapları

Instagram sıkıntıyla savaşmak için kullanılabilir veya bir öğrenme platformu olarak kullanılabilir. Doğru hesapları takip ederek, kullanıcılar sadece her sabah yayınlarına göz atarak mevcut