Dm konuşmasında ekran görüntüsü alındığından uyarı gidermi?

Dm konuşmasında ekran görüntüsü alındığından uyarı gidermi?

İlk sürümünden üç yıl sonra Instagram, doğrudan bir mesajlaşma özelliği oluşturdu. Bu özellik, kullanıcıların iki kişi arasında özel mesajlaşmalarına izin verdi. Birkaç yıl sonra Instagram, kullanıcıların iki ila on beş hesap arasında mesajlaşmalarına izin vermek için özelliği genişletti. Grup sohbeti kişisel ve ticari hesaplar arasında popüler oldu. Kişisel hesaplar metin mesajları ve mesajlar göndermek için doğrudan mesajları kullanır. İşletme sahipleri, yeni bir gönderiyi birbirlerine bildirmek için doğrudan iletiler kullanır ve grup üyelerinden algoritmadaki sıralamasını iyileştirmek için içerikleriyle iletişim kurmalarını ister.

Doğrudan mesajlar diğer kullanıcılara kısa mesaj göndermek için kullanılabilir. Bir kullanıcıyı bir gönderiyle yönlendirmek için bir seçenek de vardır. Mesaj geçmişi uygulamanın içine kaydedilir ve kullanıcılar mesajı kimin görüntülediğini görebilir. Bir kullanıcı herhangi bir zamanda bir kişi veya bir grup kişiyle sohbet etmeyi seçebilir. Ayrıca grup sohbeti bırakmak isteyebilirler.

Dmde ekran görüntüsü geldiğinde Instagram bildirir mi?

Yayınlanma tarihinde, Instagram, doğrudan mesajı sohbetteki başka bir kullanıcı tarafından ekran görüntüsü alınmışsa bir kullanıcıyı uyarmaz. Sohbet içindeki hiçbir kullanıcı ekran görüntüsünden haberdar edilmeyecektir. Doğrudan mesajın ekran görüntüsü otomatik olarak telefonunuzun kamera rulosuna kaydedilir.

instagram dm

Anında 100 Gerçek Instagram Likes ister misiniz? Buraya TIKLAYIN!

Aynısı, onları takip etmeyen bir kullanıcıya mesaj gönderen hesaplar için de geçerlidir. Mesaj ayrı bir gelen kutusunda kalır. Burada, bir kullanıcı hesabın onlara mesaj göndermesine izin verip vermeyeceğini belirleyebilir. İki seçenek vardır, hesabın size mesaj göndermesine izin verin veya izin vermeyin. Bir hesabın size mesaj göndermesine izin vermezseniz, bildirilmez. Bir hesabın size mesaj göndermesine izin verirseniz, sohbetleri ilk doğrudan mesaj gelen kutusuna taşınır.

Instagram, özelliklerini ve tasarımlarını sürekli olarak geliştiriyor ve gelecekte kullanıcıların doğrudan bir mesajın ekran görüntüsü olup olmadığını görmelerine izin verme olasılığı var. Bir kullanıcının ekran görüntüsünden haberdar olmasını önlemek için, Instagram güncellemesi olduğunda Uygulama Mağazasında sunulan yeni özellikleri okuyabilirsiniz. Her büyük güncellemeden önce Instagram, yeni özelliklerine işaret edecek ve teknoloji meraklısı bloglar onları vurgulayacak.

2019-03-16 14:05:32

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

2019'daki Takip Edilecek En İyi Instagram Hesapları

2019'daki Takip Edilecek En İyi Instagram Hesapları

Instagram sıkıntıyla savaşmak için kullanılabilir veya bir öğrenme platformu olarak kullanılabilir. Doğru hesapları takip ederek, kullanıcılar sadece her sabah yayınlarına göz atarak mevcut

İşletmeler İçin Instagram Kullanımı İçin En İyi Rehber

İşletmeler İçin Instagram Kullanımı İçin En İyi Rehber

Instagram şu anda çok büyük bir platform ve birçok işletme sahibi için akıllarında bir soru var. Instagram Instagram'ı işim için nasıl kullanabilirim ’? Bu soruyu daha önce hiç düşündiyseniz,

Instagram'da Mavi Tık Nasıl Alınır?

Instagram'da Mavi Tık Nasıl Alınır?

Peki, Nasıl Bir Mavi (Doğrulandı) Tık Instagram'da Alınır? Basit! Instagram artık işletme hesaplarının doğrulama için başvurmasına izin veriyor. Yetkilendirme, 28 Ağustos 2018'deki