2019'daki Takip Edilecek En İyi Instagram Hesapları

2019'daki Takip Edilecek En İyi Instagram Hesapları

Instagram sıkıntıyla savaşmak için kullanılabilir veya bir öğrenme platformu olarak kullanılabilir. Doğru hesapları takip ederek, kullanıcılar sadece her sabah yayınlarına göz atarak mevcut olaylarla ilgili istihbarat ve bilgilerini artırabilir.

Politik, çevresel ve dış mekan haberlerini vurgulayan yüksek kaliteli içerik yayınlayan beş hesap var. Bu hesaplar National Geographic ve NASA gibi bilinen isimlerle çalıştırılır.Ufuklarınızı genişletmek ve bugün dünyada hangi değişikliklerin gerçekleştiği hakkında daha fazla bilgi edinmek için Instagram'ı bir araç olarak kullanın.

Bunlar, 2018'de izlenecek en iyi beş Instagram hesabıdır.

NatGeo

Nat Geo

National Geographic dergisinin resmi Instagram hesabı olan NatGeo, seyahat, ekonomi, kültür ve hayvanları içeren günlük içerik yayınlamaktadır. Görevlerinin her biri dünyadaki yerlerin bir parçacığıdır ve okyanusun derinliklerinde yaşamaktadır. NatGeo'nun ardından, dünyaya ve bugün nasıl olduğunu gösteren yüksek kaliteli resimlerden oluşan bir haber bülteni var. NatGeo Instagram hesabının 88.1 milyon takipçisi var ve gönderi başına bir milyondan fazla beğeni alıyor. Ayrıca seyahat tabanlı bir hesap olan NatGeoTravel ve yaratıcı bir fotoğrafçılık hesabı olan NatGeoCreative da var.

NASA

NASA’nın Instagram hesabıyla dış uzaya bir bakış atın. Mekanları, yıldızlara, galaksilere ve diğer gezegenlere büyüleyici bir bakış atıyor. İzleyiciler, NASA'nın kendisinden çekilmiş ve yayınlanan yüksek kaliteli alan resimlerinin haftalık içeriğini bekleyebilir. NASA Instagram hesabının 32.5 Instagram takipçisi var ve gönderi başına yarım milyon beğeni alıyor.

Forbes

Forbes Instagram hesabı, girişimcilik dünyasına, multi milyon dolarlık şirketlere ve gençlere dünya çapında fark yaratan perdeyi açtı. 30'un altında 30 aday, çoğu etkili pazarlamacı ve diğer aday segmentler, takipçilere hayallerinin ulaşılabilir olduğunu hatırlatan ilham verici bir mesaj gönderir. Forbes Instagram hesabının 2.9 milyon takipçisi var ve güç iş adamları ve kadınlardan motivasyonel teklifler ve web sitelerinin içeriğini vurgulamaktadır.

Leonardo DiCaprio

Ünlü oyuncu, sosyal medya hesaplarını gezegeni kurtarmak adına bıraktı. Instagram'sını küresel ısınma ve iklim değişikliğinin tehlikeleri için ses olarak kullanıyor. Onun hesabı, dünyanın dört bir yanındaki gezegenin sağlığı konusunda endişe duyan NatGeo fotoğrafçılarından ve bilim insanlarından gelen içeriği yeniden veriyor. Leo’nun görevinde ayrıca dünyada meydana gelen büyük çatışmalar var. Instagram hesabında güncel olaylara ayak uydurmak ve sesini nasıl duyuracaklarını öğrenmek isteyen 23.3 milyon takipçi var.

Elon Musk

Yenilikçi dahi, Elon Musk, Mars'a inme görevindeki adam. İnsanların yakın gelecekte Mars'ta yaşayabilecekleri ve yaşayabilecekleri fikrinin arkasındaki kişi o. Mevcut hedefleri arasında Mars'ı yaşam alanı, LA altında bir tünel inşa etmek ve elektrikli otomobil şirketi Tesla'yı geliştirmek yer alıyor. Elon’un Instagram hesabı, alay ve tutkunun kesişimidir. Gelecekteki planlarının yanı sıra şirketleri için kazançlar ve kaybeder. Şu anda 7.6 milyon takipçisi var.

Instagram zamanı doldurmak için tasarlanmıştır.

Bu süre memler ve Kardashian klipleri ile doldurulabilir veya dünya çapındaki ilerlemeleri, olayları ve haberleri yakalamak için bir an olarak kullanılabilir.

Bu beş Instagram hesabı gezegene, dünyaya ve içinde yaşayan insanlara odaklanıyor. İnovasyona, pozitif değişime ve sağlıklı bir gezegene odaklanmaları, onları 2018'de izlenebilecek en iyi Instagram hesapları yapıyor.

Dünyanın olaylarını ve olumlu bir değişimin nasıl aktif bir üyesi olabileceğinizi öğrenmek için Instagram'ı bir araç olarak kullanın.

Bunlar 2019'da bilmeniz gereken en üst Instagram güncellemeleridir.

2019-03-16 14:16:57

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İşletmeler İçin Instagram Kullanımı İçin En İyi Rehber

İşletmeler İçin Instagram Kullanımı İçin En İyi Rehber

Instagram şu anda çok büyük bir platform ve birçok işletme sahibi için akıllarında bir soru var. Instagram Instagram'ı işim için nasıl kullanabilirim ’? Bu soruyu daha önce hiç düşündiyseniz,

Dm konuşmasında ekran görüntüsü alındığından uyarı gidermi?

Dm konuşmasında ekran görüntüsü alındığından uyarı gidermi?

İlk sürümünden üç yıl sonra Instagram, doğrudan bir mesajlaşma özelliği oluşturdu. Bu özellik, kullanıcıların iki kişi arasında özel mesajlaşmalarına izin verdi. Birkaç yıl sonra

Instagram'da Mavi Tık Nasıl Alınır?

Instagram'da Mavi Tık Nasıl Alınır?

Peki, Nasıl Bir Mavi (Doğrulandı) Tık Instagram'da Alınır? Basit! Instagram artık işletme hesaplarının doğrulama için başvurmasına izin veriyor. Yetkilendirme, 28 Ağustos 2018'deki